Повідомлено про підозру двом колишнім працівникам поліції у Херсонській області

Черкаською обласною прокуратурою проводиться процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом колабораційної діяльності, вчиненої працівниками ГУНП в Херсонській області та інших структурних (міжрегіональних) структурних підрозділів НПУ, податкової служби, та установ виконання покарань, в умовах воєнного стану (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Повідомлено про підозру колишньому командиру загону особливого призначення та колишньому поліцейському конвойної служби ГУНП в Херсонській області за фактом зайняття посад у незаконному правоохоронному органі, так званому “главном управлении министерства внутренних дел Херсонской области”, створеному на тимчасово окупованій території Херсонської області.

Наразі вирішується питання про оголошення підозрюваних у розшук, скерування до суду клопотань про обрання запобіжних заходів, дозвіл на затримання та здійснення спеціального розслідування.

Санкція інкримінованої статті передбачає від 12 до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна або без такої, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.