Повідомлено про підозру черкащанці за підтримку російської агресії в Україні

Повідомлено підозруПовідомлено про підозру жительці Черкаської області у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 436-2 КК України. З’ясовано, що зазначена громадянка України, поширювала в одній із соціальних мереж матеріали, в яких міститься глорифікація (восхваляння, звеличення) представників російської федерації, які приймають участь у збройній агресії проти України.

Зокрема підозрювана поширила ряд публікацій щодо прославляння ганебних дій вчинених державою-агресором, з них: публікацію із зображенням особи чоловічої статі у військовій формі з прапором росії на формі та текстом наступного змісту: публікацію з написом «Херсон возвращается к спокойной жизни. Безопасность обеспечивает Росгвардия»» та ін.

Окрім наведених публікацій також виявлено ряд особистих проросійських матеріалів, які несуть негативний вплив на Українську Державність.

На даний час фігурантка злочину співпрацює зі слідством, розкаюється у вчиненому та повідомляє, що причиною її дій являється негативний вплив російської пропаганди.

Вкотре наголошуємо, що кожен випадок підтримки окупантів буде виявлено, а причетних осіб – буде викрито та притягнуто до відповідальності, передбаченої Законом, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *