Повідомлено про підозру 9 підприємцям АР Крим, які сплачують мільйонні податки в рф

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру 9 українським підприємцям, зареєстрованим на території АР Крим.

Їм інкриміновано фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України (ч. 3 ст. 110-2 КК України).

За даними слідства, підозрювані займаються рекреаційним та агропромисловим підприємництвом. Зокрема, мова йде про готельний бізнес, вирощування сільськогосподарської продукції, фармацевтику тощо.

Після анексії півострова суб’єкти господарювання переоформили підприємства, де вони є засновниками та співзасновниками, відповідно до вимог законодавства рф.

Як керівники підприємств вони провадять свою господарську діяльність з російською федерацією та фінансують країну-агресора під виглядом сплати податків.

Слідство встановило, що загальна сума сплачених податків в рф з 2014 року до 2022 року склала понад 86 млн російських рублів, що становить понад 36 млн грн.

Ці підприємства активно взаємодіють із державними структурами окупаційної влади на території АР Крим та фактично фінансують війська рф.

Наразі в кримінальному провадженні вже арештовано майно та корпоративні права підозрюваних на понад 35 млн грн.

У разі доведення вини підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.