Повернуто з приватної власності 6 ділянок водного фонду вартістю майже 4 млн грн

Черкаською прокуратурою забезпечено виконання задоволених судами трьох позовів прокурора про зобов’язання громадян повернути Будищенській територіальній громаді 6 земельних ділянок загальною площею 0,6 га, вартістю понад 3,8 млн грн, незаконно переданих у приватну власність для здійснення дачного будівництва.

Прокурори у суді довели, що спірні земельні ділянки є землями водного фонду, зокрема знаходяться в межах прибережної захисної смуги Кременчуцького водосховища р. Дніпро, що передбачає суворі законодавчі обмеження у використанні таких земель, в тому числі й щодо забудови.

Так, нещодавно прокуратурою вжито заходів щодо виконання трьох постановлених судових рішень шляхом ініціювання внесення відповідних записів до Державного реєстру речового права на нерухоме майно про офіційне припинення права приватної власності на оспорені земельні ділянки.

Таким чином, досягнуто остаточної мети – відновлення права місцевої громади на розпорядження та користування за призначенням належними їй за законом земельними ділянками водного фонду, забезпечено доступ громадян до водного об’єкту.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.