Поважні випусники Університету ІІІ віку отримали дипломи

82568501_1303284469867249_1044822159928590336_o_resizeУ Ташлику вітали перших випусників Університету ІІІ віку. Поважні студенти сумлінно пройшли навчання протягом 5 років за курсами: «Краєзнавство та народознавство», «За здоровий спосіб життя», «Зустріч з прекрасним», «Бо ти на землі людина», «Світ і ми», інформують у Смілянській РДА.

Яскраві магістерські мантії та шляпи, квіти, вітальні слова та безліч гостей – все це елементи яскравої події, яка запам’ятається поважним випускникам на усе життя. Першою до слова запросили ректора Університету, директора територіального центру Галину Кравченко.

Зі словами вдячності згадали першого декана Університету – Леоніда Шабратка, який гідно вів Університет перші роки. Подякували сільському голові Ользі Нельзі, яка не лише сприяла тому, щоб Університет був у стінах сільської ради, а й завжди підтримувала та сприяла його діяльності, а також чинному декану Університету Ліні Самурі і голові ради ветеранів села Галині Гузьман.

До привітань долучився заступник голови райдержадміністрації Сергій Глізнецов.

Після теплих вітальних слів перейшли до найприємнішого – вручення дипломів випускникам. Крім того випускники отримали і пам’ятні подарунки. Випускники вручили гостям свята коровай та виготовлені власноруч обереги.

Приїхали привітати колег і делегація від випускників Університету «Осіннє золото» с.Балаклея на чолі із головою ради ветеранів Лідією Синільник.

Присутні щиро вітали винуватців свята із завершенням навчання та бажали їм продовжувати навчатися, оскільки з власного досвіду знають, що зустрічі, знання, спілкування в Університеті – це найдорожчі миті життя.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *