Постачальника змусили повернути кошти за незаконне збільшення ціни на газ

Господарським судом Києва задоволено позовну заяву Смілянської прокуратури в інтересах відділу освіти, молоді та спорту Корсунь-Шевченківської міської ради до ТОВ «Енерджі Трейд Груп» про стягнення до бюджету 175 тис. грн, сплачених за додатковими угодами про збільшення ціни на газ навчальним закладам міста.

За результатами проведених торгів відділом освіти укладено договір про закупівлю товарів за бюджетні кошти з одним із товариств Київщини.

У подальшому між замовником та постачальником було укладено 5 додаткових угод, в яких кожного разу ціна за одиницю блакитного палива збільшувалася на 10 %, без зміни суми договору.

Внаслідок укладених додаткових угод ціну за 1000 м3 газу збільшено з 8,8 тис. грн до 13,2 тис. грн, тобто на понад 50% від первинної вартості, а кількість зменшено на чверть. Остаточна ціна за енергоносій стала вищою за ті пропозиції, які пропонували інші учасники торгів.

Суд зобов’язав суб’єкт господарювання сплатити до бюджету незаконно отримані 175 тисяч гривень.

На цей час прокуратурою забезпечено виконання рішення суду та повернуто кошти до місцевого бюджету, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.