Порушники земельного законодавства сплатили майже 2 млн гривень

земля грошіПротягом 2021 року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель обласного управління Держгеокадастру провели 863 перевірки із питань дотримання вимог земельного законодавства.

За результатами, проведено 185 розрахунків розміру шкоди, заподіяної внаслідок порушень вимог земельного законодавства, на загальну суму більше як 2 млн 376 тис. грн, із яких добровільно сплачено 1 млн 957 тис. грн.

Фахівці Держгеокадастру склали 271 протокол про адміністративне порушення. На порушників наклали штрафи на загальну суму 67,7 тис. грн, із них добровільно сплачено 61,4 тис. грн.

За результатами державного контролю за дотриманням порядку визначення та відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва порушники відшкодували до бюджету втрати сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв у сумі 181,9 тис. грн.

Також, за підсумками перевірок направлено 112 клопотань про приведення відповідно до законодавства розпоряджень і рішень щодо передачі земелі в оренду, власність і користування, інформують в обласному управлінні Держгеокадастру.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.