Порушникам Черкащини донарахували до сплати понад 50 мільйонів гривень

Підрозділами управління податкових перевірок Головного управління ДПС у Черкаській області за два місяці 2020 року проведено 36 перевірок суб’єктів господарювання.

З них 13 планових документальних перевірок, 23 – позапланових в зв’язку із ліквідацією/закриттям юридичних осіб та порушеннями  розрахунків.

З найбільш поширених порушень, виявлених перевірками: проведення платниками нереальних операцій з придбання товарів або послуг, які не відбувалися (не надавалися) у обсягах, які вказані в первинних документах, в тому числі через неможливість їх реальної поставки, оскільки у постачальника немає ресурсів, необхідних для виробництва, зберігання і транспортування таких товарів; порушення порядку ведення бухгалтерського та податкового обліку; відсутність первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку та документів, пов’язаних з обчисленням та сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством; порушення строків розрахунків в іноземній валюті за імпортними/експортними операціями, податку на майно.

За результатами контрольно-перевірочної роботи Головним управлінням ДПС у Черкаській області донараховано порушникам законодавства до сплати до бюджету 50,5 млн. гривень.

Як повідомили в управлінні податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДПС у Черкаській області за два місяці 2020 року платники Черкаської області заявили до відшкодування ПДВ в сумі 102,9 млн. гривень.

Відшкодований податок отримали 94 платника Черкаської області в загальній сумі 123,2 млн. гривень. У січні- лютому 2019 року відшкодовано 100 платникам  137,4 млн. гривень.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *