Порушника міграційного законодавства видворили з України

307273828_454048783433110_9030162035485046385_nПримусово покинув Україну з 5-річною забороною в’їзду 41-річний громадянин Азербайджану. Іноземець прибув в Україну понад 8 місяців тому, проте після закінчення дозволеного строку перебування в Україні добровільно залишати її територію не збирався.

Наприкінці липня, після виявлення іноземця, який набув статусу нелегального мігранта, співробітники Соснівського відділу у м. Черкаси УДМС у Черкаській області прийняли рішення про його примусове повернення до країни походження або третьої країни та встановили місячний строк для самостійного виїзду з України.

Зобов’язання виїхати 41-річний громадянин Азербайджану не виконав та почав переховуватися від працівників Міграційної служби. Повторно його виявили на території одного з місцевих ринків.

Співробітники Соснівського відділу звернулися з позовом до суду про примусове видворення з України 41-річного громадянина Азербайджану за порушення міграційного законодавства.

Після задоволення позову міграційники супроводили іноземця до пункту контролю «Могилів-Подільський» та передали прикордонникам.

Вже з іншої країни чоловік відправиться додому, повідомили в обласному управлінні міграційної служби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *