Поради до дня батька від Олександра Засядька: як виховати успішних синів?

_236854-11667Олександр Засядько – водій і батько двох синів. Чоловік раніше працював у лісництві, у центрі зайнятості, а зараз звернувся за допомогою щодо нової роботи.

У вільний від пошуків заробітку час, пан Олександр допомагає із господарством дружині Любові та дає настанови синам Святославу та Артему. Старший син захопився справою батька і став автослюсарем. Молодший – школяр, насолоджується літніми канікулами. Олександр Засядько каже, що його діти – то найпотужніший стимул шукати нову роботу. Сподівається, що його поради щодо виховання дітей зацікавлять і майбутнього роботодавця: “Я вважаю, що добре мати водія, з яким можна поговорити на будь-яку тему чи помовчати під настрій”.

Спільно працювати та відверто розмовляти

“Сини допомагають по господарству одне поперед одного незалежно  від віку: кожен хоче отримати заслужену похвалу. Звичайно, ми багато спілкуємося. Обговорюємо які життєві ситуації трапляються, як краще в них поводитися чи відреагувати. Разом учимося як подолати негативні емоції та справитися з гнівом, коли щось іде не до ладу”.

Навчати відчувати людей

“Коли чоловік розуміє, що відчуває інша людина, з нього буде гарний працівник та батько. Ігри в смартфонах та соціальні мережі притуплюють це вміння відчувати того, хто поряд. Ми з дружиною прищеплюємо синам повагу до тих, хто нас оточує.”

Щиро хвалити

“Гарна осанка у чоловіка чи хлопця та впевненість у собі приваблюють дівчат. Батькам потрібно хвалити свою дитину за реальні успіхи. Звичайно, до спорту привчаємо. Наприклад, нам подобається грати у футбол.”

Бути самому прикладом

“Я помітив, що сини копіюють поведінку батька: погляд, рухи, звички. От старший син захоплюється автомобілями, як я. Тому мушу сам старатися, щоб бути позитивним прикладом.”

Показувати свою прихильність

“У дитинстві подобається, коли обіймають. Особливо діти люблять мамині поцілунки. Дещо пізніше – соромляться такого прояву батьківських почуттів. Тому молодшого сина ще можна підтримати дружніми потискуваннями, а старшого – підбадьорюю словами та зрідка – обіймами. Дітям важливо відчувати у будь-якій ситуації, що батьки на їх боці.”

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *