Попереду черкащан чекає потепління

погода_осіньЖовтень на Черкащині вже з перших днів показує свій примхливий характер: то дощі, то рвучкий вітер. Така ж нестійкість і з температурою: чотири доби жовтня протрималися у теплі з середньодобовою температурою на 3-7º вище кліматичної норми, а з 5-го числа відчутно похолодало. В останні дві доби середня добова температура повітря по області нижче 8°: 7 жовтня – 4-7°, 8 жовтня – 3-5°. Такий температурний фон більш відповідає третій декаді жовтня. Особливо холодно було у нічні та ранкові години.

Про це інформує Черкаський обласний гідрометцентр.

Але попереду черкащан чекає потепління. Причому тепліше стане не тільки вдень, але й вночі. Як стверджує статистика, теплі ночі у другій половині жовтня не рідкість. Вони спостерігаються майже щорічно, але їх кількість різна (від 5 до 13 ночей).

А найтепліша ніч у Черкасах з температурою повітря 12º тепла в останні роки спостерігалася 16.10.2012р. та 30.10.2018 р.

У найближчі три доби погоду Черкащини формуватиме виступ антициклону з півдня. При мінливій хмарності дощів не очікується. Температура вночі 4-9º тепла, вдень 15-20º. Особливо лагідним обіцяє бути святковий День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *