Понад сто питань розглянули на сесії міської ради

20220830_100806Під головуванням міського голови Сергія Ананка у малому залі Будинку рад відбулася сорок шоста сесія Смілянської міської ради.

Перед початком пленарного засідання міський голова вручив посвідчення депутата Смілянської міської ради Заріцькому Костянтину Ростиславовичу, який відповідно до постанови ТВК від 06.07.2022 № 107 зареєстрований депутатом міської ради.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих бійців та усіх цивільних українців, які загинули у війні з російським агресором.

На порядок денний засідання міський голова запропонував депутатам винести 104 питання, які були попередньо вивчені членами постійних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії міської ради.

Питання стосувались: бюджету; комунальної власності; затвердження положень, програм та статутів; перейменування вулиці та провулку Молокова; внесення змін до раніше прийнятих рішень ради; виділення коштів жителям міста, які опинилися в складних життєвих обставинах; надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі та ряд інших питань. Затвердили Програми та внесли зміни до раніше прийнятих галузевих програм по різних напрямах діяльності.

В результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.