Понад сотню питань розглянули на засіданні сесії міської ради

dsc_013224 березня під головуванням міського голови Сергія Ананка відбулася одинадцята сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 26 депутатів. На порядок денний сесії було винесено 102 питання.

Депутати розглянули підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку міста за 2020 рік, затвердили Програму з розробки Стратегії розвитку міста, затвердили положення про окремі структурні підрозділи виконавчого комітету та Центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Барвінок», виділили 52 тис. грн на лікування 15 смілянам.

На сесії прийнято ряд рішень щодо комунальної власності міста: затверджено Порядок списання об’єктів комунальної власності, надана згода на приватизацію та передачу в оренду комунального майна, відчуження частини житлового будинку, внесені зміни до Програми поповнення статутного капіталу СКП «Вод Гео» на 2021-2022 роки. У рішенні щодо внесення змін до бюджету міської територіальної громади на 2021 рік проведено перерозподіл коштів у межах фондів головних розпорядників коштів.

Депутати міської ради розглянули та прийняли відповідні рішення з земельних питань: розробки детального плану територій, надання дозволів на розробку проектів землеустрою, надання земельної ділянки в оренду та відведення земельних ділянок під індивідуальну житлову забудову. Загалом, близько 60 рішень, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *