Понад півтисячі виборців скористались правом зміни місця голосування

img-6706d4dce027c2bddcb2a2d57a2b8b54-vПісля оголошення офіційних результатів голосування першого туру чергових виборів Президента України розпочалась активна підготовка до повторного голосування, яке відбудеться 21 квітня, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Відділом ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Смілянської міської ради розпочато приймання документів виборців для тимчасової зміни голосування на другий тур. Такі зміни можуть бути зроблені до 15 квітня. Для охоплення більшої кількості населення, відділом організовано роботу в режимі чергування у вихідні дні.

Станом на 10 квітня цим правом вже скористалось більше 100 виборців. Під час підготовки до першого туру голосування, відділом було видано 453 таких посвідчення.

Сміла є центром 198 округу з виборів Президента України, тому смілянський відділ ведення реєстру, в межах закону, активно залучається до роботи окружної виборчої комісії та дільничних виборчих комісій в межах компетенції відділу.

Відповідно до календарного плану заходів з підготовки та проведення повторного голосування вже 13 квітня відділом розпочнеться друк іменних запрошень на голосування, які будуть передані до дільничних комісій 15 квітня.

Списки виборців для повторного голосування будуть виготовленні відділом реєстру 17 квітня, а вже 18 квітня передані на дільниці.

Враховуючи, що зміни до Реєстру для виправлення неточностей в списках виборців можливо внести лише до 15 квітня, відділ ведення реєстру запрошує виборців заздалегідь уточнити свої дані.

Відділ ведення Державного реєстру виборців м.Сміла розташований за адресою вул.Незалежності, 37, І поверх, 6 кабінет (тел. 44325).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *