Понад півтисячі безробітних черкащан підвищили кваліфікацію на освітніх курсах

курсиОдним із видів професійного навчання, що успішно практикує служба зайнятості, є підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних під конкретні замовлення роботодавців.

З початку року обласною службою зайнятості організовано спеціальне навчання для 547 безробітних громадян на курсах цільового призначення за різними навчальними програмами. Професійні знання, уміння та навички слухачі отримували на базі навчальних закладів області.

Необхідність запровадження таких видів навчань викликана потребою якісної підготовки працівників сільськогосподарського виробництва, які залучаються до різних сезонних робіт, зокрема до робіт з підвищеною небезпекою та використанням хімічних речовин.

Слухачі опанували знання з безпечного ведення польових робіт, вивчали правила безпеки під час сівби та садіння культур. Також ознайомлювались із особливостями вирощування сільськогосподарських культур та застосування механізмів у сільськогосподарському виробництві. Усі слухачі курсів успішно продемонстрували набуті знання на підсумкових заняттях та отримали посвідчення.

Оскільки професійне навчання проводилося під замовлення роботодавців, всі слухачі гарантовано будуть працевлаштовані в місцевих сільськогосподарських підприємствах.

З кожним роком кількість професій і напрямків, за якими Черкаська обласна служба зайнятості пропонує професійне навчання, збільшується. Запроваджуються нові курси та навчальні програми, вдосконалюються підходи до їх організації. Незмінним залишається кінцевий результат – працевлаштування безробітних громадян, повідомили у відділі організації профнавчання обласного центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *