Понад півтисячі окопних свічок та 650 пиріжків: березняківці передали допомогу захисникам

Вчергове жителі Березняківської громади передали нашим захисникам свою підтримку і допомогу.

Спільними зусиллями ми змогли зібрати, приготувати та передати традиційні домашні смаколики: пиріжки (цього разу спекли більше 650 штук), паштет, кашу, картоплю по-домашньому, кров’янку, квашену шатковану капусту, сало з часником, консервовану квасолю та набори для борщу. До цього додали все, чим поділилися односельці (яблука, овочі, консервація різна).

Виготовили майже 500 окопних свічок. Зібрали та передали 25 комплектів постільної білизни та 35 пар теплих в’язаних шкарпеток.

– Нехай смакує нашим захисникам домашня їжа і нехай їм буде тепло. Також попрямували до наших захисників обереги від дітей, – розповіла Валентина Гнатенко, координаторка волонтерського руху в Березняківській ТГ.

Вона також подякувала всім небайдужим, хто підтримує спільну діяльність. Цього разу особливо активними були березняківці з вулиць імені Володимира Куценка та Вишнева.

А ще березняківці отримали допомогу у вигляді 50 кг парафіну. Коло небайдужих розширюється. До нас цього разу долучилися мешканці села Сунки (допомогли фінансово і матеріально).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.