Понад півтонни сміття зібрали працівники рибохорони на берегах Дніпра

307645916_404029975242683_2151602661855295963_nУ третю суботу вересня – Міжнародний день чистих берегів. З нагоди цього дня проводять екологічні акції. Мета акції – зробити узбережжя чистими та не допустити потрапляння відходів до водойм, привернути увагу людей до проблем засмічення, підвищити рівень екологічної свідомості та культури населення, шляхом дбайливого ставлення до середовища, яке нас оточує.

17 вересня Черкаський рибоохоронний патруль, незважаючи на похмуру і дощову погоду, долучився до акції та зачистив від сміття 2,6 га берегової лінії р. Дніпро в адміністративних межах Черкас.

В результаті було зібрано понад 500 кг різноманітного сміття, левову частку якого склали пластикові та скляні відходи.

– Велика надія що берег, який було прибрано, залишиться таким же чистим, яким став після проходження патруля, зазначають у рибохоронному патрулі.

Також, рибінспектори нагадують, що згідно з Правилами любительського та спортивного рибальства громадяни, які займаються рибальством, зобов’язані підтримувати належний санітарний стан водойм, не залишати на берегах водойм і на кризі сміття та інші відходи, не допускати засмічення та забруднення водойм.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.