Понад пів тисячі педагогів з «гарячих» областей підвищили кваліфікацію на Черкащині

WhatsApp-Image-2022-05-03-at-16.27.30У рамках волонтерських курсів на Черкащині підвищили свою кваліфікацію 557 педагогів з «гарячих» точок України. Працівники закладів освіти, які не мали змоги до щорічної атестації підвищити кваліфікацію у своїх регіонах, зробили це в нашій області завдяки волонтерському проєкту від Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників за підтримки Управління освіти і науки ОВА.

У квітні 2022 року на базі інституту стартували комплексні курси підвищення кваліфікації дистанційної форми навчання за 28 напрямками у 28 навчальних групах для педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої, спеціальної та позашкільної освіти.

Заняття були організовані за 30-годинними програмами (1 кредит ЄКТС) і проведені в режимі онлайн – офлайн з використанням засобів дистанційного навчання.

До запропонованих курсів підвищення кваліфікації приєдналися освітяни з семи регіонів України, де ведуться воєнні дії – Одеської, Київської, Донецької, Сумської, Миколаївської, Житомирсько та Харківської областей.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.