Понад мільйон сіянців виростили для лісокультурної кампанії у Звенигородському лісгоспі

????????????????????????????????????

В Україні більше двох тижнів триває війна. Проте лісівники – представники однієї з найбільш мирних професій – попри все готуються до виконання свого головного завдання – висадки лісів.

Як повідомив директор Звенигородського лісгоспу Іван Бас, сьогодні на підприємстві виконують усі необхідні завдання для підтримки військових, тероборони, правоохоронців та інших оборонних формувань. Збирають і передають гуманітарну допомогу в зони бойових дій, забезпечують проживання людей для тимчасової зупинки з подальшим переміщенням.

До проведення лісокультурної кампанії на підприємстві готові усі структурні підрозділи. За сприятливих погодних умов та стабільної ситуації на підпорядкованих територіях держлісгоспу звенигородські лісівники розпочнуть посадкові роботи. Цьогоріч у Звенигородському лісгоспі заплановано лісовідновлення на загальній площі 104,8 га.

Для потреб лісокультурної кампанії у місцевих розсадниках виростили 1 мільйон сіянців основних та супутніх лісоутворюючих порід.

Подбали на підприємстві й про лісове насіння, загалом заготовили 10080,25 кг. На розсадниках підприємства виростили понад 20 різновидів декоративних рослин та готові реалізувати майже 50 тисяч саджанців.

Головне, як зазначають у Звенигородському держлісгоспі, нехай закінчиться війна, а під мирним небом лісівники виконають поставлені лісокультурні завдання та втілять всі плани в життя, інформують в обласному управлінні
лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.