Понад двом тисячам ФОП області призначили допомогу на дитину

діти фоп випалтиНа Черкащині триває призначення виплат допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до І та ІІ групи платників єдиного податку і сплатили єдиний внесок на соціальне страхування. До органів соціального захисту населення вже звернулися 2 635 осіб, 2 228 з яких допомога призначена.

Призначення та виплата проводяться з травня 2020 року під час дії карантину та на один місяць після дати його відміни, інформують у Департаменті соціального захисту населення ОДА.

Допомога надається на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп: до 6-ти років – 1 779 грн; від 6-ти до 10-ти років – 2 218 грн.

Водночас відбулися зміни в порядку надання допомоги на дітей ФОП.

На цей час законодавчо врегульоване також питання отримання допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям, які згідно законодавства звільнені від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (пенсіонери та особи з інвалідністю) або зареєструвались як фізичні особи ‒ підприємці у січні-березні 2020 року.

Уточнене також право на отримання допомоги на дітей особами, які до березня 2020 року (включно) змінили та перейшли на спрощену систему оподаткування і обрали першу або другу групу платників єдиного податку.

Право звернення за допомогою встановлене лише для одного з батьків (опікунів), з яким проживає дитина.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *