Понад 9 тисяч черкащан працюють у галузі енергетики

енергетикаЩороку 22 грудня своє професійне свято відзначають енергетики. Енергетика є складовою промислового комплексу Черкащини, на підприємствах якої у січні–жовтні 2021 року було зайнято 9,3 тис. осіб, або 18,8% працюючих у промисловості області, інформують в обласному управлінні статистики.

Середньомісячна заробітна плата працівників галузі на чверть перевищила середній розмір заробітної плати в економіці області та становила 14,7 тис грн.

Підприємствами енергетики у січні–жовтні 2021 року реалізовано продукції на 10,5 млрд.грн, або 14,2% загальнообласних обсягів. У розвиток галузі з початку року інвестовано 390,5 млн. грн.

Потреби в електроенергії в області задовольняють гідро, теплові та сонячні електростанції. Питома вага електроенергії, виробленої гідроелектростанціями за 10 місяців 2021 року становила 56% проти 44%, виробленої тепловими електростанціями.

Цьогоріч збільшилось виробництво електроенергії гідроелектростанціями, проте тепловими електростанціями електроенергії вироблено менше, ніж в аналогічному періоді минулого року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.