Понад 9% працючих в Черкаській області трудяться на підприємствах хімічної галузі

хіміяПротягом багатьох років хімічна галузь є однією з провідних у структурі економіки Черкаської області. Сьогодні, 31 травня – День хіміка.

За даними Головного управління статистики у Черкаській області на підприємства з виробництва хімічних речовин та хімічної продукції припадає 6,8% реалізованої в області промислової продукції.

За січень–квітень поточного року випуск промислової продукції підприємствами цієї галузі зріс на 18,2% порівняно з відповідним періодом попереднього року. 

В розвиток галузі підприємствами з виробництва хімічних речовин та хімічної продукції за підсумками 2019 року освоєно 204,1 млн.грн капітальних інвестицій та залучено 35,9 млн.дол. США прямих інвестицій, що становило 5,9% та 12,3% відповідно від загального обсягу в промисловості області.

На підприємствах галузі задіяно 4,8 тис. осіб, або 9,2% працюючих у промисловості. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника в І кварталі 2020р. зросла порівняно з відповідним періодом попереднього року на 18,9% і становила 14,5 тис.грн, що в 1,3 раза перевищує середній показник по промисловості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.