Понад 600 жителів Черкащини не подали своєчасно декларації про доходи

ДеклараціяВ державній фіскальній службі озвучили, хто з черкащан не задекларував у встановлений законом термін (до 2 травня включно) доходи за 2018 рік, наголосили на термінах сплати податку і збору, особливостях перерахування цих платежів, поінформували про відповідальність декларантів – 2019 та нагадали про терміни подання декларації особам, що припиняють підприємницьку діяльність та які виїздять за кордон.

Так, за інформацією управління податків і зборів з фізичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області по строку 2 травня не подали зокрема декларації 630 черкащан, які 2018 року отримали спадщину або дарунок не від членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення; 84 – які торік мали дохід у вигляді додаткового блага (основної суми боргу (кредиту), прощеного (анульованого) кредитором) та десятеро, які продали більше одного авто.

Також за аналізом податкової звітності платників (у т.ч. уточненої) виявляються «ймовірні декларанти», які не задекларували своєчасно доходи за минулий рік. У більшості це черкащани, що отримали іноземні доходи, інвестиційні прибуткиплату за оренду власного нерухомого майна, зокрема житла тощо, продали рухоме і нерухоме майно та зобов’язані сплатити податок, продали власну продукцію тваринництва груп 1 – 5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД на суму понад 186150 гривень; продали власну сільськогосподарську продукцію на ділянках, розмір яких понад норм встановлених Земельним кодексом України та інші.

Також в ДФС чекають не поданих по строку 2 травня декларацій репетиторів, аніматорів, організаторів свят, людей творчих професій (музики, актори, художники, танцівники, журналісти, фотографи, перекладачі тощо), блогерів, осіб, які надають побутові послуги, нянь, доглядальниць та ін., які не зареєстровані підприємцями і при отриманні доходів за минулий рік не сплатили  податок на доходи фізичних осіб  та військовий збір.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *