Понад 60 тисяч черкащан для вирішення питань щодо пенсій, користуються вебпорталом ПФУ

пфуБезпека отримання послуг для пенсіонерів – один із ключових напрямів, на яких сфокусована увага працівників Пенсійного фонду. Під час пандемії ефективній, якісній та швидкій роботі сприяє використання онлайн-сервісів.

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Світлана Зінник зазначає, на Черкащині понад 60 тисяч осіб є користувачами вебпорталом Пенсійного фонду України.

Пенсійний фонд постійно працює над тим, аби нові сервіси на вебпорталі спрощували отримання послуг громадянам, зазначають в обласному управлінні ПФУ.

Такими сервісами, зокрема, є:

  1. Пенсійний калькулятор, який дозволяє самостійно розрахувати розмір майбутньої пенсії. Орієнтований на громадян, які ще не є пенсіонерами. Під час усного консультування громадян фахівці Фонду рекомендують скористатися сервісом «Пенсійний калькулятор» для самостійного прогнозного розрахунку пенсії за даними, що містяться в Реєстрі застрахованих осіб.
  2. Електронна трудова книжка – усуне можливі негативні наслідки втрати паперової трудової книжки, її фізичного пошкодження, ризики фальсифікації та внесення недостовірних відомостей. На сьогодні до Головного управління надійшло 689 звернення на оцифрування трудових книжок.
  3. Автоматичне призначення пенсії – призначення пенсії за фактом досягнення пенсійного віку. Для призначення пенсії в автоматичному режимі звернулося 204 жителі області. Із початку запровадження сервісу призначено 138 пенсій. У Черкасах, Золотоніському, Кам’янському, Городищенському та Монастирищенському районах цією послугою скористалося найбільше людей.
  4. Мобільний застосунок «Пенсійний фонд» надає доступ громадянам до електронних сервісів Пенсійного фонду України з мобільних пристроїв (телефон, планшет).
Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *