Понад 60 черкасців знайшли роботу у рибальстві

рибальствоНа сьогодні рибальство є досить великою галуззю промисловості, що включає не лише лов риби з метою її споживання, але також і для виробництва риб’ячого жиру.

На сьогодні вилов риби є прибутковим і цікавим заняттям, як для рибалок-одинаків, так і для риболовецьких суден, оснащених сучасним обладнанням, що мають великий штат співробітників.

Професія рибалки дає також можливість для організації підприємницької діяльності та самозайнятості. Служба зайнятості допомагає у відкритті власної справи. Але безробітних спочатку навчають основам підприємництва та бізнес-планування. Здійснюється професійна підготовка та перепідготовка за відповідними професіями, спеціальностями, які дають можливість займатися підприємництвом. 

З початку 2020 року роботодавці Черкащини надали 72 вакансії рибалки прибережного лову, із них  за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано 66 вакансій.

Що стосується громадян, які шукали роботу за цією професією, то таких у поточному році було 275 осіб. На сьогоднішній день на обліку служби зайнятості перебуває 31 безробітний.

Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становив близько 6-7 тис. грн, інформують в обласному центрі зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *