Понад 60 черкащан знайшли роботу психолога за сприяння обласної служби зайнятості

психологВсеукраїнський день психолога вже традиційно щороку відзначається 23 квітня. Сьогодні, коли суспільство стало більш динамічним, дуже часто виникають напружені ситуації у стосунках між людьми, в колективах та родинах. У зв’язку з нестачею спілкування зросла і роль психологічних знань.

Психолог не може приймати рішення за клієнта, він може тільки направити його, допомогти усвідомити власні потреби і бажання. Також фахівець може допомогти нормалізувати емоційний стан. А це важливо. Адже тільки в спокійному, адекватному і наповненому стані людина може приймати найбільш правильні рішення.

У минулому році від роботодавців Черкащини надійшло 69 вакансій психолога, з них 62 вакансії було укомплектовано. З початку 2020 року надійшло 15 вакансій відповідної професії.

 Що стосується громадян, які шукали роботу за цією професією, то таких цього року було 66 осіб. На сьогоднішній день на обліку служби зайнятості перебуває 45 безробітних. Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становить близько 5 500 грн, інформують в обласному центрі зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *