Понад 60 черкащан закледарували мільйонні статки, отримані минулого року

декларуванняНа Черкащині триває кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2021 році. В умовах воєнного стану кожна сплачена до бюджету гривня є запорукою нашої перемоги, наголошують податківці.

Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує, що декларуванню підлягають:
доходи, отримані у попередньому році від продажу/обміну об’єктів рухомого та/або нерухомого майна, у випадках, визначених статтями 172 та 173 Податкового кодексу України;
* доходи від надання нерухомості в оренду (суборенду, емфітевзис), житловий найм (піднайм), визначені пунктом 170.1 статті 170 ПКУ;
* інвестиційний дохід (пункт 170.2 статті 170 ПКУ);
* доходи, отримані з джерел за межами України (пункт 170.11 статті 170 ПКУ);
* вартість успадкованого чи отриманого у дарунок майна у випадках, визначених статтею 174 ПКУ;
інші доходи, у тому числі у вигляді додаткового блага (прощений (анульований) борг за кредитом, що отриманий на придбання житла) тощо.

Cтаном на 1 квітня жителі Черкаської області подали 3086 податкових декларацій про майновий стан і доходи за 2021 рік.

Задекларовано майже 800 млн грн доходу. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), задекларована громадянами до сплати в бюджет становить 35,9 млн гривень, сума військового збору – 3,5 млн гривень.

Дохід понад мільйон гривень задекларували 62 черкащанан. Загальна сума задекларованого ними доходу складає 524,5 млн гривень.

Станом на 1 квітня від громадян, які задекларували доходи, до бюджету надійшло понад 6 млн гривень податку на доходи та майже 0,8 млн гривень військового збору.

Таким чином, виконуючи свій громадянський обов’язок з декларування доходів, наші земляки укріплюють тили та наближають нашу перемогу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *