Понад 6 тисяч жителів нашого краю знайшли роботу у галузі сільського господарства

сільські кооперативиЧеркащина відрізняється від інших областей високим рівнем виробництва зерна, цукрового буряка, соняшника, овочів, тваринництвом м’ясо-молочного напрямку.

Сільське господарство продовжує нарощувати свій потенціал на світовому аграрному ринку. І цій, як і будь-якій іншій галузі, потрібні фахівці.

З початку року від підприємств області надійшли вакансії агронома із середньою зарплатою 8 тис. грн.

Не менш важливою професією у сфері сільського господарства є лікар ветеринарної медицини. Вакансії лікаря ветеринарної медицини надходили до обласної служби зайнятості від багатьох роботодавців, які працюють у галузі тваринництва. Середня зарплата серед вакансій в середньому становила 7 тис. грн.

Звичайно ж, що сільське господарство не обходиться без тракториста-машиніста. За цією професією протягом січня-жовтня роботу шукали понад 1500 безробітних громадян.

Для них, обласна служба зайнятості запропонувала майже 2,5 тисячі вакансій тракториста. Середня зарплата, яку пропонували роботодавці в заявлених вакансіях становила 7,5 тис. грн.

Серед інших затребуваних професій сільського господарства: тваринник, овочівник, оператор машинного доїння, свинар, птахівник тощо.

Тако, як зазначають в обласному центрі зайнятості, за 10 місяців працевлаштовано 11,9 тисяч жителів сіл. Зокрема, понад 6 тисяч осіб – саме у галузі сільського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *