Понад 41 тисячу заявок на обмін та відновлення посвідчення водія оформили через Дію

lsСервісні центри МВС у співпраці з Міністерством цифрової трансформації України та ДП «ІНФОТЕХ» надають можливість замовити не просто довідку, а документ, що дає право керувати транспортним засобом. Замовити обмін виданого вперше посвідчення водія чи після зміни паспортних даних або відновлення втраченого водійського — легко: кілька кліків у застосунку.

Із 23 травня, коли онлайн-послугу було запущено в Дії, донині уже оформлено 41 229 заявок на обмін або відновлення посвідчення водія. Із них 32 292 — із отриманням фізичного посвідчення водія у зручному для замовника сервісному центрі МВС; а 8 937 — з отриманням виключно Е-посвідчення водія, тобто в електронній формі.

Адміністратори сервісних центрів МВС відхилили 5 980 заявок і ці водії отримали причину відмови, а не новий документ.

Варто наголосити, що обмін виданого вперше посвідчення водія, на 2 роки, можливо виключно після закінчення строку його дії, а не раніше.

Якщо ж порушень правил дорожнього руху і правил паркування було більше, то такому водію потрібно знову скласти іспити в сервісному центрі МВС і тільки тоді отримати посвідчення з терміном дії 30 років, а не 2 роки.

Якщо говорити про статистику виданих сервісними центрами МВС Е-посвідчень, то їх успішно згенеровано 6 946 загалом по Україні.

Міжнародне законодавство поки не регулює їх використання, але Україна стала тою державою, де можна відмовитись від пластикового бланка. Ці Е-посвідчення можливо замовити як через Дію, так і через Електронний кабінет водія онлайн при обміні або відновленні посвідчення водія.

За інформацією Міністерства внутрішніх справ України

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.