Понад 40% закладів торгівлі, громадського харчування та салонів краси порушують протиепідемічні заходи

189852408_1287857664944334_36499540834597861_nПопри те, що Черкащина знаходиться у «жовтій» зоні епідемічної небезпеки, Держпродспоживслужба області продовжує здійснювати посилений нагляд за дотриманням санітарного законодавства, протиепідемічних заходів у закладах освіти, продовольчої, непродовольчої торгівлі, громадського харчування, інших соціально важливих об’єктах.

Фахівці Держпродспоживслужби з початку травня провели більше 700 перевірок. Порушення санітарного законодавства, протиепідемічних вимог встановленні на кожному третьому об’єкті (32%), більш як у 40% випадків виявлені порушення у закладах продовольчої торгівлі, громадського харчування, перукарнях, салонах краси.

У зв’язку з цим складено 67 протоколів про порушення санітарного законодавства керівникам суб’єктів господарювання направлено 200 приписів, пропозицій щодо усунення виявлених порушень.

Серед найбільш характерних порушень протиепідемічних вимог на перевірених об’єктах залишаються недотримання режиму вологого прибирання та дезінфекції громадських приміщень, непроведення щоденного температурного скринінгу працівників, відсутність антисептиків та паперових рушників у санвузлах, є потреба у додатковому оновлені відповідного маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами, зафіксовані порушення щодо збору використаних засобів індивідуального захисту з подальшою утилізацією та інше, повідомили в обласному управлінн Держпроспоживслужби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *