Понад 360 мільйоні гривень заборгували жителі Черкащини за тепло

борги комунальні послугиЗаборгованість населення за спожиті комунальні послуги є одним з непростих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг. Це напряму впливає на функціонування підприємств галузі, надання якісних послуг.

Загалом жителі Черкащини заборгували надавачам комунальних послуг 362 млн грн за тепло та 109,4 млн грн за послуги водопостачання та водовідведення, інформує пресслужба Черкаської ОДА з посиланням на обласний Департаменті інфраструктури та житлово-комунального господарства.

Несплата споживачами за житлово-комунальні послуги призводить до складнощів у роботі підприємств житлово-комунальної сфери, зростання заборгованості із виплати заробітної плати працівникам, оплати за енергоносії, паливно-мастильні матеріали та сплати податків, зборів, платежів, що в подальшому порушить стабільну роботу підприємств критично важливої інфраструктури.

Жителям Черкащини нагадують, жодним законодавчим актом не відмінялась та не відтерміновувалась плата за комунальні послуги на період карантину.

З метою запобігання поширення коронавірусу (COVID-19) споживачам рекомендують здійснювати платежі онлайн через особисті кабінети на сайтах підприємств-виконавців послуг та за допомогою загальнодоступних сервісів (Приват 24, Ощад 24, iPay, Portmone тощо).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *