Понад 30 протоколів склали поліцейські за порушення правил торгівлі алкоголем та тютютновими виробами

253313930_1230380767447454_130068811854404323_nБільше ніж три десятки протоколів за тиждень склали на порушників правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами. Про це повідомили у поліції Черкаської області.

На території Черкаської області тривають профілактичні рейди щодо виявлення і припинення незаконного продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Протягом минулого тижня підрозділи превенції ГУНП в Черкаській області проводили перевірку чотирьохсот місць, що займаються торгівлею підакцизної продукції.

За результатами відпрацювання, поліцейські виявили та задокументували 33 факти продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів без відповідних документів, а також продаж виробів без марок акцизного збору.

На продавців торговельних закладів та громадян, які скоїли правопорушення склали адміністративні матеріали за частинами 1-3 статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями й тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Профілактичні заходи триватимуть і надалі.

Разом з цим, правоохоронці вилучили 58 літрів лікеро-горілчаної продукції та 119 пачок тютюнових виробів.

Також, правоохоронці викрили 18-річного молодого чоловіка, який продавав електронні цигарки неповнолітнім на території школи у Звенигородці.

Поліція наголошує власникам та працівникам торговельних закладів на необхідності неухильно дотримуватись норм чинного законодавства під час реалізації алкогольних та тютюнових виробів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.