Понад 250 роботодавців Черкаського району вже мають «електронні кабінети»

Черкаська філія Черкаського обласного центру активно пропонує клієнтам-роботодавцям користуватись «Електронним кабінетом» на вебсайті державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua.

Такий «кабінет» є, по суті, персональним автоматизованим робочим місцем, яке надає можливість роботодавцям подати звітність в режимі онлайн; переглянути стан укомплектування заявлених вакансій; здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме, а також визначити кількість направлень, що видані претендентам на роботу.

Також є можливість перевірити актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться в базі даних служби зайнятості. Крім цього, «Електронний кабінет» допомагає роботодавцю здійснити моніторинг договорів на організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру і на працевлаштування після професійного навчання.

На цей час створено більше 250 «Електронних кабінетів» роботодавців Черкаського району. Це не тільки перші кроки до електронного документообігу, але і можливість більш швидкого пошуку претендентів на вакансії.

Черкаська районна філія ОЦЗ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *