Понад 200 працівників Черкаського району отримують допомогу від держави

часткове безробіттяРоботодавці Черкаського району продовжують звертатися до служби зайнятості для отримання допомоги по частковому безробіттю. Ця допомога надається суб’єктам малого та середнього підприємництва, які зупинили або скоротили свою діяльність в період карантину. У подальшому кошти перераховуються працівникам.

«Протягом травня-червня 2020 року в Черкаській районній філії обласного центру зайнятості такою допомогою скористалися вже понад 10 суб’єктів господарювання. Це і підприємці, які раніше до нас не звертались і наші постійні соціальні партнери, з якими ми повсякчас співпрацюємо. Розгляд заяв на отримання допомоги по частковому безробіттю – додаткова можливість поспілкуватися з роботодавцями та з’ясувати їх перспективні потреби в робочій силі» – зазначив директор районної філії Олександр Гриценко.

На сьогодні вже понад 200 працівників Черкаського району отримують допомогу від держави за період скорочення або зупинення діяльності, повідомляють у Черкаській районній філії обласного Центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *