Понад 20 сіток та “кікімор” сплели та передали сміляни захисникам

У смілянському волонтерському центрі за минулий тиждень отримала допомогу 101 внутрішньо переміщена особа, 4 малозабезпечені родини та 3 родини, в яких батьки захищають нашу державу на передовій.

У центрі отримали теплий одяг, шапки, взуття, ковдри, постільну білизну, посуд, дитяче харчування, підгузки та іграшки тощо.

Не припиняється робота і щодо допомоги захисникам. Активно у центрі плетуть маскувальні сіти. Нині було сплетено та передано 6 “лісовиків”, 14 маскувальних сіток, крім того, передали теплий одяг та шкарпетки, нижню та термобілизну, фліски, балаклави, перчатки, державні прапори, фігурки янголів-охоронців, окопні свічки, тактичну аптечку, ліки, енергетичні батончики та інші смаколики.

Волонтерський центр працює в приміщенні школи №10.

Смілян та громадян, які переїхали у Смілу, просять долучатись до волонтерської діяльності Центру та допомогти у плетінні сіток, “кікімор”, “лісовиків”. Це все дуже потрібне нашим військовим для виконання бойових завдань.

Також, продовжує працювати волонтерська організація мікрорайону Гречківка. Минулого тижня тут сплели і передали на передову 4 маскувальні сітки та кікімору.

Робота щодо підтримки людей, які переїхали у Смілу, а також українських захисників – не припиняється.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.