Понад 2 мільйона гривень зарплати заборгували своїм працівникам підприємства Сміли

зарплатаПитання погашення заборгованості із виплати заробітної плати постійно знаходиться на контролі у виконавчому комітеті Смілянської міської ради.

Станом на 1 квітня 2021 року загальна заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах Сміли становила 2122,6 тис.грн, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

У тому числі на економічно-активних підприємствах 195,2 тис. грн.: : ПАТ «Тюмень-медіко-Сміла» – 57,7 тис.грн., АТ «НВП «СЕМЗ» -137,5 тис.грн.

Сума заборгованості, на підприємствах-банкрутах – 139,7 тис.грн. У їх числі КЖВП «Наш Дім» – 73,8 тис.грн., ДНУ СКБ «Цукор» – 65,9 тис.грн.

Сума заборгованості на підприємствах, що призупинили свою діяльність – 1 787,7 тис.грн. Зокрема, на ТОВ «Сміла Енергоінвест» – 615,7 тис.грн., ДЗ «Медико-санітарна частина №14» – 1 172 тис.грн.

Щотижня по підприємствах-боржниках проводиться моніторинг стану погашення заборгованості. Щомісячно проводяться засідання тимчасової комісії з питань контролю за виплатою та погашенням заборгованості по зарплаті та забезпеченню своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, надходжень до бюджетів. У 2021 році таких засідання провели три та заслухали 14 керівників підприємств-боржників.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *