Понад 170 безробітних Смілянщини знайшли роботу в аграрному секторі

98818743fc931cb38025cd9d962d34efСільське господарство є основною галуззю української економіки, розвиток якої в цілому позитивно впливає на економіку країни та є базою економічної безпеки об’єднаних територіальних громад.

Агросектор Смілянщини різноманітний: вирощування зернових та насіння олійних культур, овочів та ягід, розведення великої рогатої худоби, свійської птиці, свиней та інших тварин.

Цим напрямком займається у нашому краї 240 суб’єктів господарювання, з яких 166 – товариства та фермерські господарства, 74 – приватні підприємці. 78 роботодавців забезпечують роботою близько 1500 сільських мешканців.

Впродовж багатьох років триває співпраця Смілянського центру зайнятості з роботодавцями–аграріями, залучення їх до програм зайнятості населення. Під час дії програми по стимулюванню роботодавців до працевлаштування безробітних на нові робочі місця, 13 – отримало компенсацію витрат за працевлаштування 22 осіб в галузі з вирощування зернових культур.

Протягом останніх трьох років на замовлення 20 роботодавців сільськогосподарського напрямку було організовано професійне навчання для 114 безробітних, з яких 91 особа підвищила свою кваліфікацію на курсах цільового призначення, а 5 отримало професійну освіту.

З початку 2021 року послугами Смілянського центру зайнятості скористалися 453 безробітних з числа колишніх працівників сільського господарства. Працевлаштовано за цей час 174 особи цієї сфери.

Довідково: 35 роботодавців сільського виробництва в поточному році здійснювали пошук працівників через Смілянський центр зайнятості, заявивши 171 вакансію. Укомплектовано 160 вакансій, середня тривалість укомплектування 4 дні, середній розмір заробітної плати становив 6500 грн.

центру зайнятості

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.