Понад 1,7 тисячі працівників Черкащини отримають одноразову матеріальну допомогу

гроші виплатиЗ 12 грудня 2020 року почала діяти програма щодо надання одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання для виплати найманим працівникам (Закон України «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів»).

З початку дії програми (станом на 22 грудня) до обласної служби зайнятості подано 181 пакет документів для надання такої допомоги 1709 працівникам. По 110 заявкам вже ухвалені позитивні рішення. Орієнтовна сума допомоги становить близько 8,3 млн грн, інформують в обласному центрі зайнятості.

Для отримання допомоги суб’єкти господарювання подавали особисто, або дистанційно, на електронну адресу сервісної установи обласної служби зайнятості мінімальний пакет документів – заяву, копію наказу про скорочення діяльності підприємства в період обмежувальних протиепідемічних заходів та відомості про найманих працівників.

Найбільшу кількість пакетів документів подали роботодавці з міст Черкаси, Сміла та Смілянського, Драбівського, Монастирищенського і Чорнобаївського районів.

Запроваджена програма покликана підтримати роботодавців та сприяти збереженню робочих місць, забезпеченню зайнятості найманих працівників у період карантину, запобіганню зростання безробіття.

– Одноразова матеріальна допомога надається службою зайнятості суб’єктам господарювання – юридичним особам, які скоротили або можуть скоротити робочий час працівників через карантинні обмеження. Розмір виплат не може перевищувати 8 тис. грн на одного працівника. Важливо зазначити, що роботодавці зобов’язані виплатити матеріальну допомогу на рахунок працівника не пізніше наступного робочого дня після надходження коштів. При цьому, матеріальна допомога не надаватиметься суб’єктам господарювання, які зареєстровані менше трьох місяців або перебувають у стані припинення чи банкрутства. Також виплати не здійснюються підприємцям, які отримують допомогу по частковому безробіттю, – зазначив директор Черкаського обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *