Понад 1,7 тис. вимушених переселенців у нашій області отримали консультації щодо працевлаштування

переселенці 18Фахівці Управління Держпраці у Черкаській області надали консультації та роз’яснення з трудового законодавства понад 1,7 тис. тимчасово переміщених осіб.

Інспектори праці установи відвідали 16 центрів і волонтерських організацій з допомоги людям, що переїхали до області з інших регіонів у зв’язку з бойовими діями.

Під час зустрічей зацікавленим особам роз’яснили такі питання: особливості оплати праці, дистанційний режим роботи, надання щорічної основної відпустки, підстави для звільнення працівника, призупинення дії трудового договору у період дії воєнного стану, реєстрація тимчасового перебування тощо.

Учасникам зустрічей наголосили, що під час воєнного стану необхідно офіційно оформлювати трудові відносини, щоб не потрапити у трудове рабство та не допустити порушення трудових прав працівника.

Крім того, у Черкасах створений сервіс для переселенців «Черкаси – українське місто», де зібрана інформація про інфраструктуру міста, волонтерські центри, центри допомоги, медзаклади, аптеки, автосервіси тощо.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *