Понад 120 роботодавців Черкащини скористалися програмою фінансової підтримки за працевлаштування ВПО

«Черкаські роботодавці можуть отримати компенсацію в розмірі 6700 гривень за кожного працевлаштованого робітника з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО), за якого роботодавець сплачує єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Тривалість надання такої допомоги не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування особи», – розповідає начальниця відділу активних програм зайнятості Черкаського обласного центру зайнятості Лариса Мірошник.

Станом на 28 червня 2023 року вже 124 роботодавця Черкаського регіону скористались цією програмою фінансової підтримки, надавши роботу 248 людям з числа ВПО. На рахунки роботодавців перераховано 3,26 млн грн компенсації.

Для отримання компенсації необхідно подати заявку через застосунок «Дія», або звернутись до найближчого центру зайнятості за місцезнаходженням роботодавця.

Для отримання компенсації роботодавець подає до філії регіонального центру зайнятості заяву встановленого зразка, до якої додаються відомості та інші документи.

Оновлена форма такої заяви та відомостей викладена в новій редакції (Наказ Державного центру зайнятості від 13.06.2023 року № 83) на сайті Державного центру зайнятості.

За роз’ясненнями щодо можливостей отримання фінансової підтримки від держави, роботодавці можуть звернутися до найближчої установи обласної служби зайнятості.

Або зателефонувати за номерами телефонів «гарячої лінії»: (093) 161-78-61; (063) 054-83-03.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.