Понад 12 тисяч молодих жителів Черкащини отримали профорієнтаційні послуги

З початку 2019 року статус безробітного мали 8778 осіб з числа молоді (30,2% загальної кількості безробітних), допомогу по безробіттю протягом року отримували 7013 молодих осіб (3599 осіб отримує допомогу на кінець звітного періоду). 

Про це інформує відділ статистики та прогнозування обласного Центру зайнятості.

Серед безробітних у віці до 35 років 87,3% до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід. З них 41,1% раніше займали посади службовців; 46,2% – займали робітничі місця. Решта громадян відносилась до осіб без професії або такі, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки.

Статус безробітного мали 211 випускників, з них: 170 осіб випускники вищих навчальних закладів та 41 особа випускники професійно-технічних закладів. Кількість випускників, що звернулись до центрів Черкаської обласної служби зайнятості становила 107 осіб (у т.ч. 83 особи випускники вищих навчальних закладів та 24 особи – випускники професійно-технічних закладів).

Серед випускників ВНЗ третина навчалася у галузі соціальних наук, бізнесу та права, 16,3 % отримали освіту у галузі охорони здоров’я та освіти, 11% – гуманітарні науки та мистецтво, 5,2% – мали інженерну спеціальність, 8,7% – вивчали природничі науки.

Серед випускників ПТНЗ 34,1% становлять працівники сфери торгівлі та послуг, 29,3% робітники з обслуговування устаткування та машин, 26,8% – кваліфіковані робітники з інструментом, 9,8% – спеціалісти.

За сприянням Черкаської обласної служби зайнятості знайшли роботу 4047 молодих громадян, зокрема, кожен другий з них був працевлаштований оперативно до набуття статусу безробітного.

Профорієнтаційними послугами було охоплено понад 12,4 тис. безробітних з числа молоді.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу до потреб роботодавців, розширення компетенції та підвищення конкурентоспроможності, державною службою зайнятості протягом року здійснено професійне навчання  на замовлення роботодавців 1099 безробітних у віці до 35 років.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 705 осіб з числа молоді (19,2% загальної кількості залучених безробітних). Роботи організовувалися у наступних напрямках: допомога сім’ям учасників АТО, супровід інвалідів по зору, роботи на об’єктах соціальної сфери, впорядкування місць поховань.

Кількість осіб з числа молоді, які мали статус безробітного становила більше 4,6 тис. осіб, що на 12,8% менше, ніж на відповідну дату минулого року. Допомогу по безробіттю отримували 3,6 тис. осіб, що на  8,8 % менше ніж на відповідну дату минулого року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *