Понад 1 млн грн компенсувала держава роботодавцям за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю

Держава компенсувала роботодавцям понад 1 млн грн за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю. Про це повідомила заступник Міністра економіки України Тетяна Бережна під час виступу на конференції “Розвиток реабілітації в Україні: діалог про виклики та інновації під час війни”.

Зокрема, компенсації за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю отримали підприємці Черкаської, а також Полтавської, Київської, Дніпропетровської, Івано-Франківської областей.
Серед працівників, для яких облаштували робочі місця, – бухгалтер, вчитель, інженер з охорони праці, діловод, адміністратор, менеджер в торгівлі, водій, слюсар зі складання металевих конструкцій.

Серед придбаних допоміжних засобів – спеціалізовані меблі та фурнітура для пристосування робочих місць працівникам з вадами спини, спеціалізоване функціональне офісне крісло з регулятором висоти сидіння та положення спинки, комп’ютери (ПК, ноутбуки) з вбудованими пристроями захисту очей для працівників з вадами зору, спеціалізована настільна лампа для працівника з вадами зору, засоби зв’язку та спеціалізована фурнітура (телефони і навушники) для працівників з вадами слуху, спецодяг.

Нагадаємо, в серпні цього року Уряд запровадив програму надання компенсацій роботодавцям витрат на облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю І групи – до 100,5 тис. грн (15 мінімальних зарплат), для осіб з інвалідністю ІІ групи – до 67 тис. грн (10 мінімальних зарплат).

За інформацією Міністерства економіки України

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.