Понад 1 000 внутрішньо переміщених громадян знайшли роботу на Черкащині

З початку подій на Сході України, анексії півострова і по цей час на обліку Черкаської обласної служби зайнятосі перебувало 2 016 внутрішньо переміщених громадян, які мали статус безробітного. З них – 101 особа з АР Крим. За цей період за сприяння служби зайнятості працевлаштовано понад 1 000 громадян, зокрема 44 кримчан на різні посади, інформує відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи обласного центру зайнятості.

Одноразово допомогу на започаткування власної справи отримали 30 внутрішньо переміщених громадян, з них 1 особа з АР Крим. Також 14 осіб працевлаштовано на нові робочі місця з виплатою компенсації роботодавцю у розмірі єдиного соціального внеску впродовж 12 місяців, з них 3 кримчан. Ще 76 переміщених громадян, в тому числі 3 кримчан, працевлаштовано з компенсацією витрат роботодавцю на оплату праці.

У коментарі Марина Сорокіна наголосила, що вже протягом січня 2019 року послуги обласної служби зайнятості отримували 108 внутрішньо переміщених осіб. Безробітними з числа внутрішньо-переміщених громадян, у переважній більшості, є представники жіночої статі, які становлять 66,7 %.

Яскравим життєвим прикладом можна вважати історію кримчанина Віталія Панченка, який ще у 2014 році переїхав з АР Крим на Черкащину. За сприяння Черкаського міського центру зайнятості Віталій влаштувався на роботу в АТ «Черкаський автобус». На цей час він працює на посаді начальника конструкторського бюро текстової документації відділу головного конструктора та задоволений роботою.

Прикладом реалізації власних бізнес-ідей може слугувати і життєва історія кримчанки Юлії Рожно, яка у 2014 році звернулась до нашого центру зайнятості та виявила бажання започаткувати власну справу. Пройшовши навчання на курсах з підприємницької діяльності жінка успішно захистила бізнес-план щодо створення фото арт-студії. На сьогодні Юлія – успішна підприємниця.

Наприкінці розмови заступник директора відзначила, що «Служба зайнятості – це сервісна установа, яка виконує вкрай важливу соціальну функцію, допомагаючи людям. Ми завжди відкриті до співпраці і прагнемо бути на крок попереду. Для нас важливо бути ближчими до людей, консультувати, направляти, а найголовніше – надавати допомогу в пошуку гідної роботи із достойною заробітною платою».

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *