Поліціянти склали близько 30 протоколів за розпивання алкоголю та куріння у заборонених місцях

179573597_1108438386308360_1022681178049387056_nІнспектори з ювенальної превенції Черкаського районного управління поліції провели профілактичне відпрацювання Черкас та Черкаського району.

Рейд провели парками, скверами, покинутими недобудовами та торговельними центрами міста та району з метою належного проведення дозвілля та протидії вживанню неповнолітніми алкогольних і тютюнових виробів.

Під час відпрацювання правоохоронці склали 10 адміністративних протоколів за розпивання алкогол та 13 адмінпротоколів за куріння у заборонених місцях, неповнолітніх порушників було передано батькам.

В селі Байбузи Черкаського району в магазині-кафе після 22:00 виявили малолітніх та неповнолітніх осіб без супроводу дорослих. Також встановлено, що власниця кафе продавала слабоалкогольні напої дітям. На господарку склали адміністративні протоколи за частиною порушення правил торгівлі та порушення порядку перебування дітей у  таких закладах. На батьків неповнолітніх склали 3 адміністративні протоколи.

Також поліціянти провели роз’яснювальні бесіди з неповнолітніми про негативний вплив шкідливих звичок, недопустимість вживання підлітками наркотичних засобів, психотропних речовин, алкоголю та тютюнопаління, які негативно впливають на організм як дітей, так і дорослих.

Такі рейди й надалі будуть проводитися на території міста та області, повідомили у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *