Поліціянти розповіли юним смілянам, як протидіяти шкільному булінгу

153165383_1069160373569495_887312779282363091_oПрацівники ювенальної превенції Черкаського районного управління поліції продовжують проводити заходи з протидії психологічному та фізичному терору щодо неповнолітніх з боку однолітків.

Днями працівники ювенальної превенції Черкаського районного управління поліції провели профілактичну лекцію для учнів 7-8 класів Смілянської школи №10.

Правоохоронці розповіли дітям, що вважається шкільним булінгом, дали практичні поради, як протидіяти цьому явищу, а також роз’яснили, що за таке правопорушення чинним законодавством передбачено відповідальність.

Крім того, поліцейські розповіли дітям про те, як убезпечити себе від кібербулінгу та інтернет-шахрайстава. Учні на зустрічі були дуже активними і задавали багато запитань, на які отримали змістовні відповіді.

Наприкінці лекції правоохоронці наголосили – ніколи не можна замовчувати про випадки цькування у школі та у разі складної ситуації звертатись за допомогою до дорослих, вчителів, шкільних психологів та працівників поліції.

Після завершення лекції правоохоронці провели профілактичну роботу з деякими учнями, котрі потребували допомоги, розповіли у поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *