Поліція викрила громадянина, який “допомагав” з виділенням земельних ділянок

Гроші колишній посадовець вимагав, щоб вплинути на рішення працівників одного з районних відділів Держгеокадастру. Задокументовано факти одержання ним неправомірної вигоди на загальну суму понад 50 тисяч доларів США.

У межах кримінального провадження, відкритого слідчим управління обласної поліції за ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України, оперативники Управління захисту економіки в Черкаській області Нацполіції викрили громадянина у корупційній діяльності. За певну винагороду він обіцяв громадянам вирішити на їх користь питання щодо виділення у власність земельних ділянок. Окрім того було встановлено, що ця особа деякий час обіймала одну з керівних посад обласного управління Держгеокадастру.

Правоохоронці задокументували одержання ним неправомірної вигоди на загальну суму понад 50 тисяч доларів США. Кошти вимагав аби вплинути на прийняття посадовими особами одного з районних відділів Держгеокадастру позитивного рішення. За такою схемою зацікавлені особи мали одержати понад 100 гектарів землі.

20 червня на підставі ухвали суду працівники обласного Управління захисту економіки та слідчі Головного управління поліції в Черкаській області провели санкціоновані обшуки за місцем мешкання колишнього посадовця, у приміщеннях комерційних та державної установ.

У фігуранта справи правоохоронці вилучили 45 тисяч доларів США та понад 7,5 тисяч євро, а також земельно-кадастрові справи. З інших місць проведення процесуальних дій була вилучена документація, пов’язана з виділенням земельних ділянок.

На даний час слідчі та оперативники встановлюють осіб, які також можуть бути причетні до протиправної діяльності, в тому числі перевіряють причетність посадовців до даного кримінального правопорушення.Про це інформує офіційний сайт Національної поліції України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *