Поліція Черкащини затримала колишнього правоохоронця і його спільників, які займалися незаконним рибним промислом

99427913_869466273538907_3696407042878078976_oОрієнтовно 40 тонн риби, понад вісімдесят кілометрів риболовецьких сіток, “чорну” бухгалтерію, професійні електролови, незареєстровану зброю, автомобілі, човни, майже півмільйона гривень та 17 тисяч доларів США. Усе це, після проведення ряду слідчих заходів, поліцейські вилучили в колишнього працівника органів внутрішніх справ та його дев’яти “компаньйонів”.

Чоловіки організували групу й займалися незаконним видобутком риби на території Кременчуцького водосховища, інформують у поліції Черкаської області.

У кожного були чітко розподілені ролі та кожен відповідав за свій напрям діяльності: робота з браконьєрами, скупля незаконно виловленої риби, безпосередній її вилов та оптовий збут. Добовий обіг риби вираховувався тонами.

Діяли зловмисники під прикриттям офіційно зареєстрованого приватного підприємства.

Отримавши необхідні дані, що підтверджують протиправну діяльність громадян, працівники поліції Черкаської області, під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури, із залученням спецпризначенців “КОРД” та батальйону поліції особливого призначення провели спецоперацію в результаті якої, припинили діяльність злочинної групи.

Спецоперація тривала декілька днів та одночасно проходила і на воді, і на суші. Правоохоронці провели серію обшуків за місцем проживання фігурантів та в місцях зберігання й перероблення риби.

Зараз вирішується питання про оголошення фігурантам справи повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 2 статті 28, частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України — незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, вчинене групою осіб за попередньою змовою.

Активні слідчі дії за кримінальним провадженням тривають.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *