Поліція Черкащини радить громадянам не довіряти незнайомим телефонним співрозмовникам

Не довіряйте незнайомцям, які телефонують до вас та просять гроші під приводом допомоги вашим рідним. Це загальновідома шахрайська схема.

 З початку тижня поліцією зареєстровано два таких випадки на території Черкаського району. Поліція працює над встановленням зловмисників, які причетні до вчинення даних кримінальних правопорушень.

Шахраї вправні психологи. Використовуючи ефект несподіванки та психологічний тиск вони тримають свою «жертву» в напрузі, не даючи опам’ятатись.

Зазвичай телефонуючий намагається втримати контакт зі співрозмовником та не дозволяє класти слухавку під будь-яким приводом, до приїзду «кур’єру», якому треба передати гроші. Робиться це все для того, щоб людина не могла свідомо оцінити ситуацію та зателефонувати родичу самостійно.

В разі, якщо до вас надійшов телефонний дзвінок від невідомої людини з тривожним повідомленням про близьких вам людей, перш за все, не панікуйте та тримайте себе в руках. Не бійтеся ставити питання.

Розпитуйте про саму подію, де і при яких обставинах вона сталася, а краще перетелефонуйте рідній людині, про яку йде мова та з’ясуйте чи все у неї добре.

І головне! Не поспішайте віддавити чи перераховувати кошти незнайомцям, не поспілкувавшись з близькою вам людиною чи колом її спілкування та обов’язково повідомите про подію до поліції, інформує сектор комунікації поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *