Поліції та Держпродспоживслужбі доручили посилити роботу у зв’язку з переходом області в “червону” зону

карантинні зониВідбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На комісії, зокрема, вирішили запровадити із 12 листопада обмеження “червоної” карантинної зони.

У зв’язку із цим Смілянському управлінню Держпродспоживслужби доручили посилити контроль за дотриманням санітарного законодавства і протиепідемічних заходів закладами дошкільної освіти, громадського харчування, спорту, ринками, закладами, що надають послуги з розміщення, об’єктами торгівлі .

Поліції забезпечити контроль виконання заходів, передбачених для “червого” рівня епідемічної небезпеки. Йдеться про перевезення пасажирів автомобільним транспортом, зокрема, на міських автобусних маршрутах, залізничному транспорті, у транспорті будь-якого сполучення в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння.

Також, перевезення дозволені за умови наявності у всіх водіїв та пасажирів документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дводозної вакцини для регіонів «жовтого» рівня епідемічної небезпеки або негативний результат тестування на COVID-19.

Відповідальність за наявність у всіх водіїв та пасажирів цих документів несе перевізник.

За інформацією офіційного сайту Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.