Поліція охорони Черкащини поповнилася новими кадрами

26 січня в Батальйоні Управління поліції охорони в Черкаській області склали присягу та отримали жетони молоді поліцейські.

Приймаючи присягу, жінки та чоловіки, зобов’язали себе служити віддано українському народові. Їх вибір став символом відповідальності, демонструючи, що обов’язок перед Батьківщиною не має статі.

«Бажаю вам, щоб ви гордилися, що ви проходите службу в Національній поліції. Вірно служили, відчували відповідальність, добросовісно виконували службові обов’язки на вірність громадянам України», – сказав начальник відділу кадрового забезпечення УПО Черкаської області Віктор Доброштан.

Далі шість місяців молоді поліцейські проходитимуть першопочаткову професійну підготовку у Вінницькому вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони, вивчатимуть тактичну, вогневу, стройову підготовку, кримінальне право аби потім застосовувати для забезпечення публічної безпеки та порядку, протидіяти злочинності під час служби в поліції охорони Черкащини на користь людям, інформують в обласному управлінні поліції охорони.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.